Alkollü kadınlar terör estirdi

  • Ana Sayfa
  • Alkollü kadınlar terör estirdi
Alkollü kadınlar terör estirdi
Bursa'da alkollü 4 kadının kavgasını erkekler zor ayırabildi.Abone ol

BURSA’nın Çekirge semtinde dürümcünün önünde birbirlerine çarpan iki kadının tartışmasına, kadın arkadaşları da katılınca ortalık savaş alanına döndü. Saç saça başbaşa giren alkollü 4 kadını, çevredeki erkekler güçlükle ayırabildi. Birbirlerine tekme tokat saldıran istanbul obesity kadınların kavgası yakındaki bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Bugün sabaha karşı 05.30 sıralarında kaydedilen güvenlik kamerası görüntülerine göre, dürümcünün önünde duran taksiden inen bir kadın dürüm yaptırmak üzere yürümeye başladı, bu sırada dürüm alan başka bir kadınla aldığı alkolün de etkisiyle çarpıştı.

Aralarında yaşanan tartışmanın ardından kadınlardan biri dürümünü alarak indiği taksiye tekrar bindi. Öfkesine engel olamayan diğer kadın, elindeki sıcak içeceği taksinin camından içeri serpti. Bunun üzerine taksideki kadınla yanındaki kadın arkadaşı dışarı çıktı.

Birbirleriyle kavgaya tutuşan 3 kadına elindeki sıcak içeceği serpenin kadın arkadaşı da katılınca ortalık savaş alanına döndü. Tekme tokat birbirlerine saldıran alkollü 4 kadın çevredeki erkekler tarafından güçlükle ayırıldı. Tırnak, yumruk ve tekme darbeleriyle birbirlerini yaralayan kadınlar, binbir güçlükle ikna edilip bindirildikleri taksilerle evlerine gönderildi.Kategori : GÜNCEL