Saran başkanlığa talip

Saran başkanlığa talip
Fenerbahçe başkanlığına talip olduğunu açıklayan Saadettin Saran neden aday olmadığını açıkladı.Abone ol

Aziz Yıldırım'ın görevi bırakmasının ardından bugün bir basın toplantısı düzenleyen eski yöneticilerden Sadettin Saran göreve talip olduğunu ilan etti.

Sadettin Saran, cezası nedeniyle Haziran ayındaki kongrede מוות שרוול קיבה טורקיה aday olmasının mümkün olmadığını hatırlatarak, cezanın kaldırılmasını ya da seçimin 16 gün sonrasına ertelenmesini istedi.. "Başkanlığa talibim" diyen Saran, cezasının kalkması ya da seçimin ertelenmesi durumunda aday  olacağını da açıkladı..

İşte Saran'ın sözleri:

"Değerli medya mensupları.. Ben ve ekibim en büyük kulüp olan Fenerbahçe'yi dünyanın zirvesine taşımaya talibiz.. Başkanlığa aday değilim, başkanlığa talibim diyorum.. Çünkü ne yazık ki hiç hak etmediğim bir ceza aldım.. İsterdim ki aday olacağımı bilen yönetim, seçimi 16 gün sonrasına yani cezamın dolacağı 10 Temmuz 2006 tarihinin sonrasına alsaydı.. Yönetimin bu hatayı düzelteceğine ve Fenerbahçe için rekabet ortamı yaratacağına inanıyorum.." "Adaylığımın önündeki engel kaldırılmazsa durumu ekibimle birlikte değerlendiririm.. Biliyorsunuz ben hiç bir zaman aşırı muhalefet yapmadım.. Yeni seçilecek yönetime destek verebilirim.. 100. yıl için 10 trilyonluk bir kaynak aktarabilirim.."Kategori : SPOR