Bullockun başı dertte

Bullockun başı dertte
Sandra Bullock, kendisini ''korkutan ve yoran'' hayranı Thomas Jane Weldon için mahkemeye başvurdu.Abone ol

Oscarlı ''Crash'' filminin başrol oyuncularından, ''Speed'' (Hız Tuzağı), ''28 Gün'' gibi gişede başarılı hasılat elde eden filmlerin yıldızı Sandra Bullock, kendisini ''korkutan ve yoran'' hayranı Thomas Ja האם זה בטוח שרוול קיבה בטורקיה ne Weldon hakkında yeni bir mahkeme kararı çıkartılması başvurusunda bulundu.

İnternetteki ''eonline'' sitesinin haberine göre, Bullock'ın avukatları, Weldon hakkında üç yıl önce ünlü yıldıza yaklaşmama ve onunla hiçbir şekilde iletişim kurmama kararı verildiğini, bu kararın süresinin dolmak üzere olduğunu belirtti ve yıldızın mahkeme kararının üç yıl daha uzatılması yönündeki talebini yetkililere ilettiğini kaydetti.

Bullock, dilekçesinde ''Weldon'un benimle ilgili takıntısının hayal ürünü olduğunu anladığına dair hiçbir delil bulunmamaktadır. Beni takip edip bezdirmekten vazgeçmeyecektir'' ifadesine yer verdi.

Michiganlı Weldon, Bulloc'a sayısız kere telefon etmiş, binlerce faks ve sesli mesajın yanı sıra yüzlerce de hediye göndermişti. Bullock, telefon ve mesajların hız kesmemesi üzerine Weldon'u şikayet etmiş, mahkemeden Weldon'un üç yıl kendisine yaklaşmaması ve kendisiyle iletişim kurmaması kararı çıkartmıştı.Kategori : MAGAZİN