Sarıyerde renkli görüntüler

Sarıyerde renkli görüntüler
Avcılık ve Atıcılık Şöleni” renkli görüntülere sahne oldu. Törenlere Sarıyer Belediye Başkanı da katıldı.Abone ol

Gençlik Haftası nedeniyle, avcılık ve atıcılık sporunun öğrencilere tanıtmak ve sevdirmek amacıyla düzenlenen “Avcılık ve Atıcılık Şöleni” renkli görüntülere sahne oldu.

Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü’ndeki şölene İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Balıbey, İl Gençlik ve Spo повдигане на шията пуешка цена r Müdürü Tamer Taşpınar, Sarıyer Kaymakamı Mehmet Ersoy ve Sarıyer Belediye Başkanı Yusuf Tülün ile çok sayıda vatandaş ve öğrenci katıldı.

Öğrencileri sporla kaynaştıracak her projeyi desteklediğini belirten Başkan Yusuf Tülün, “ Birlik ve beraberliğimizi sağlayacak ve gençlerimizi spora yönlendirecek bu çalışmayı da belediye olarak destekliyoruz. Öğrencilerimiz buradaki sportif faaliyetlere katılarak kendilerine yeni bir ufuk açacaklar. Gençlerimiz sporla birlikte zorluklarla mücadele alışkanlığı da kazanacaklar. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim “ dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Balıbey, İl Gençlik ve Spor Müdürü ile Sarıyer Kaymakamı’nın konuşmalarından sonra folklor gösterisine geçildi. Ardından Milli Sporcular Oğuzhan Tüzün, Zafer Akgün, Yavuz İlnam ve Cemil Cemali’nin farklı kategorilerdeki atış gösterileri izleyicilerden alkış aldı. Sarıyer ilçesindeki okullardan atış sporuna yatkın öğrenciler seçilerek oluşturulan guruplara Milli sporcuların gözetiminde atış sporunun incelik ve detayları ayrıntılı bir şekilde gösterildi. Etkinlik sonunda Sarıyer Belediyesi’nin dağıttığı kumanyalarla öğrenciler piknik yaptılar.Kategori : GÜNCEL